قوانین بازگشت کالا در گالری طلای پاسارگاد

قوانین بازگشت کالا گالری طلای پاسارگاد: فروشگاه طلای پاسارگاد همواره می کوشد رضایت کامل مشتری را به همراه داشته باشد. بر همین اساس خریداران می‌توانند طلا و جواهرات خریداری‌شده را طبق شرایط زیر تا ۷ روز به گالری طلای پاسارگاد مسترد نمایند.

کالای ارسال‌شده مغایر سفارش اعمال‌شده از سوی خریدار باشد.

خریداران عزیز فروشگاه طلا و جواهرات گالری طلای پاسارگاد قبل از بازنمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید. که اطلاعات مندرج در برچسب و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده‌ شده مطابقت داشته باشد. در صورت مغایرت در نوع کالا، رنگ کالا، جنس کالا و ضمانت درج‌شده می‌بایست از بازنمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی ”گالری طلای پاسارگاد” اطلاع دهید.

کالا ازنظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.

خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مأمور تحویل، کالا را بررسی نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی و یا بازشدن پلمپ، آن را با تائید مأمور تحویل بلافاصله به فروشگاه ”گالری طلای پاسارگاد” اطلاع دهد. طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با فروشگاه ”گالری طلای پاسارگاد” جهت استرداد کالا هماهنگ نماید.

شرایط بازگشت کالا - طلای پاسارگاد
شرایط بازشگت کالا - طلای پاسارگاد

شرایط جایگزین و استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

پس از استرداد کالا درصورتی‌که تائید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا، به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی‌که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شد یا در صورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

2- درصورتی‌که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تائید نخواهد بود و همان کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد. در این صورت کلیه هزینه‌های جابجایی به عهده خریدار می‌باشد.

3- بازگشت محصول خریداری‌شده به ”گالری طلای پاسارگاد” جهت استفاده از ضمانت پس از بازه‌ی ۷ روز بر عهده خریدار می‌باشد. لازم به ذکر است، جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، رسید تحویل کالا الزامی است. همین‌طور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد. (”گالری طلای پاسارگاد” مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.

پرداخت هزینه بازگشت کالا:

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از سوی ”گالری طلای پاسارگاد” بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.
برای واریز هزینه پست به‌حساب مشتری، قبض پستی با مهر مجموعه پست باید همراه کالا ارسال شود و یا می‌توانید به‌صورت پس‌کرایه کالا را به ”گالری طلای پاسارگاد” برگشت دهید.

مشتریان ما باید قوانین بازگشت کالا گالری طلای پاسارگاد را حتما به صورت کامل بررسی کنند که در فرایند کار به مشکل برنخورند

شرایط بازشگت کالا - طلای پاسارگاد